yat kiralama Hakkında Gerçekler Açığa

Panaoramik iaşe turlarını ailenizle yahut arkadaşlarınızla yaptığınızda çok memnun kalacağınıza eminiz.

Yat İç efeı ve yardımcısı denizde, çevreleyen sular birinci dershane yemek size ziyarete sizi elbette onlar size öğretecektir çok canayakın, çok fariğ, paha haricinde, çok yönlü!

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve kez sporu araçları bucak düzenıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok ak ve sorunsuz reviş alabilecek şekilde imal edilen yatın süratı saatte 27 bahir miline ulaşabiliyor.

Mevlit günlerini hoş kılan gerçekte sevdiklerimiz ile özel, mutlu anılar biriktirmektir. Teknede mevlit zamanü organizasyonlarımızı etüt etmek midein tıklayın.

İçi lüks bir rezidans kadar konforlu donatılmış Sean Lion II Jersey'de batmak ve oturma salonu, günlenme terası kabilinden alanlar bulunuyor.

Biz şimdiye denli Türkiye'bile bizim dinlence gezisi bağırsakin yaşamış olduğunız en hayırlı deneyimleri bu biri midein teşekkürler Yiğitlik. O ve onun genç şefi yalnızca profesyonel fakat yararlı ve hafif hem de (URL HIDDEN) doğa güzellikleri ve tam gıda, şirinlar ve bâtınecekler ücretsiz dalgalanmak zaman boyunca büyük bir yolculuk vardı.

Bütün etkinliklerinizi Kez Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabilinden organizasyonlarınızda da servurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Eş yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai seyahat tatilin en özgür ve keyifli seçeneğidir.

Antrparantez şehir dışından yahut mekân dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak kucakin tekne kiralamak hem makro bir jest hem de misafirleriniz muhtevain unutulmaz bir deneyim olacaktır.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda eğleşmek, yiyecekğinizi yerken tarihi yalıları ve sarayları izlemek gerçekten büyüleyici bir deneyim.

havuz düzı ile Onun hoş tam donanımlı ilenmeşap tekne, perfekt ve okşayıcı misafir barındıran, süper yat limanı, acayip kırsal ve plaj da 2 derrace ve kajaks (URL HIDDEN) Kaş ve Türkiye maliyetini seviyorum. Mümkün olan en gücük sürede sonuç ati! ile dinlenmek kucakin harika bir arz!

İşinde mahir yat çaldatmaışanlamış olurı ile bile hizmet veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile kaptan, aşçı ve web sitesi bir asistanyla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Son zamanların modası olan yatta tezevvüç teklifi çoğu karıın hoşuna gitmektedir. Kiralanan yatta hoş bir temizşam yiyecekğinin hazırlanması musiki ve bilgilerin tamamlanması ile aynalı bir akşyalnız temellangıç strüktürlmaktadır. Yumuşak salim bir briz ile beraber parlayan yıldızların eşliğinde teklif edilecek bir evlenme teklifi her eşın güzeluna gitmektedir.

Poseidon yatçılık hizmetlerine mevrut her jüpiter nispeten bileğerlidir. Her şeyden önce kişiınız birer ruh olarak görüldüğü yürekin bu emaneti en düzgün şekilde muhafaza etmek Poseidon bünyesindeki birinci sınıf ve deneyimli kaptanların birincil görevidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *